Nepřetržitá pohotovost - vyproštění osob       603 256 755

Modernizace výtahů

Prováděné modernizace, rekonstrukce a výměny výtahů naší společností zajišťují bezpečnost odpovídající platným normám a předpisům.
U výtahů v bytových domech zvyšujeme nosnost a prostor pro cestující v kleci. Použitým systémem řízení dosahujeme maximálního komfortu jízdy s plynulým rozjížděním a zastavováním.

Hlavní výhody nového modernizovaného/rekonstruovaného výtahu patrné pro běžného uživatele:
 • Delší a širší kabina výtahu, větší nosnosti 320 - 400 - 500 kg,
  4 - 5 - 6 osob (bezpečné přepravování kočárků, nábytku, invalidními vozíky)
 • Plně automatické kabinové dveře
 • Komfort jízdy - plynulý rozjezd a dojezd, přesné zastavování
 • V případě výpadku proudu zůstává aktivní nouzové osvětlení klece a telefonní spojení na stálou službu (tel: 603 256 755)
 • U výtahů se záložním zdrojem, dojede výtah po výpadku napájení do nejbližší zastávky a umožní tak cestujícím opustit kabinu
 • Stěny kabiny v provedení dle výběru
 • Protiskluzová podlaha klece dle výběru
 • Nové čelní portály a dveře, provedení v odolné barvě komaxit opět dle výběru
 • Indikace polohy klece v nástupní stanici (případně ve všech) a v kabině
 • Ovladačová kombinace v kabině s antivandal tlačítky v kombinaci nerez, standardně doplněno braillovým písmem a reliéfními znaky
 • Hlasové oznámení stanice, mimo provoz, přetížení a ostatních provozních stavů
modernizace - ukázka
modernizace - ukázka
modernizace - ukázka
modernizace - ukázka

Tak jako každé technické zařízení, i výtah si zasluhuje přiměřenou péči a čas od času opravy nebo dokonce výměnu.
Cílem prováděných modernizací, rekonstrukcí výtahů je odstranění provozních rizik se současným zvýšením komfortu a užitných vlastností výtahů.

Modernizace/rekonstrukce výtahů řešíme kompletně, tzn. "na klíč" včetně stavebních prací a likvidace odpadu a demontovaných částí starého výtahu.
Součástí dodávky modernizace, rekonstrukce výtahu je také projektová dokumentace k ohlášení stavby či stavebnímu řízení, kterou dodáme
před vlastní realizací.

Servis

Kompletní servis výtahů včetně provádění oprav představuje jednu ze základních činností společnosti. Tento proces, stejně jako veškeré ostatní procesy společnosti, je certifikovaným.
Servis může zahrnovat odborné - revizní zkoušky, odborné - revizní prohlídky, preventivní údržbu a základní servisní úkony k zajištění provozuschopnosti výtahu, poruchové opravy, mazání, vyprošťování osob a nákladů, a další smluvně zajištěné úkony pro provoz výtahů.
Servis výtahů provádí odborní pracovníci, zkušební a revizní technici s platným osvědčením vydaným organizací státního odborného dozoru. Na veškerý personál společnosti jsou kladeny přísné požadavky na dodržování certifikovaných procesů.
Hotovostní služba je dostupná 24 hodin denně po celý rok, na čísle 603 256 755.
Naše firma provádí odborný servis v rámci celé ČR. Pro větší pohodlí našich zákazníků máme i autorizovaná servisní střediska v jednotlivých krajích ČR.  Stačí si jen vybrat z nabídky, kterou naleznete v kontaktech ->  Servisní střediska.

Servisní proces

Servisu věnujeme velkou péči, kdy postupujeme dle certifikovaného procesu, který zaručí rychlé a kvalitní vyřešení problému. Pokud se chcete podívat jakým způsobem bude řešen váš servisní požadavek, nabízíme vám k shlédnutí prováděcí směrnici tohoto procesu TRE PP 2 01. 

Směrnice ke stažení ve formátu pdf

Vzorníky

Barevné palety se mohou na každém monitoru zobrazovat v odlišném podtónu, doporučujeme konečný výběr potvrdit přímo u nás dle reálného ceníku.

Vzorníky si můžete stáhnout ve formátu .pdf

Vzorník barev RAL 
pro stěny kabiny a dveře výtahu:
Vzorník barev Wittur 
pro automatické dveře výtahu:
Vzorník Altro 
pro podlahy kabiny výtahu: