Servis

Kompletní servis výtahů včetně provádění oprav představuje jednu ze základních činností společnosti. Tento proces, stejně jako veškeré ostatní procesy společnosti, je certifikovaným procesem.

Kompletní servis zahrnuje odborné - revizní zkoušky, odborné - revizní prohlídky, provozní prohlídky, poruchové opravy, mazání, vyprošťování osob a nákladů, preventivní údržbu a další smluvně zajištěné úkony pro provoz výtahů.

Servis výtahů provádí odborní pracovníci vyučení v oboru, zkušební a revizní technici s platným osvědčením vydaným organizací státního odborného dozoru. Na veškerý personál společnosti jsou kladeny přísné požadavky na dodržování certifikovaných procesů.

Vyprošťování osob uvízlých ve výtahu se v pracovní době provádí zdarma. Hotovostní služba je dostupná 24 hodin denně po celý rok, na čísle 603 256 755.

Naše firma provádí odborný servis v rámci celé ČR. Pro větší pohodlí našich zákazníků máme i autorizovaná servisní střediska v jednotlivých krajích ČR. Stačí si jen vybrat z nabídky, kterou naleznete v pravé části stránek pod názvem Servisní střediska.

Servisní proces

Servisu věnujeme velkou péči, kdy postupujeme dle certifikovaného procesu, který zaručí rychlé a kvalitní vyřešení problému. Pokud se chcete podívat jakým způsobem bude řešen váš servisní požadavek, nabízíme vám k shlédnutí prováděcí směrnici tohoto procesu TRE PP 2 01.

smernice tre pp 2 01

Směrnice TRE PP 2 01 ke stažení

 

Nepřetržitá pohotovost - vyproštění osob

Pokud se dostanete do situace, kdy je potřeba vyprostění osob, zavolejte kdykoli na naši nepřetržitou pohotovostní linku:

pohotovost