On-line pochůzkový systém

Jeden z nejvyspělejších systémů pro kontrolu pracovní činnosti ostrahy a údržby na Evropském trhu. Systém je aložen na smartphones s operančním systémem Android a technologii NFC. Centrální server je umístěn v ČR v zabezpečeném datovém centru na úrovni TIER 3+ s dostupností vyšší než 99,9 %.

 

basic240

 

Pochůzkový nebo také obchůzkový systém slouží ke kontrole pochůzek nebo pohybu při vykonávání služby. Může se jednat o ostrahu, úklidové služby, měření a regulace, profylaktické kontroly atd.

ONLINE systém TouchGuard umožní uživatelům to, co je pro ně důležité a to, aby byl pohyb monitorován v reálném čase a aby všechny odchylky od plánu byly okamžitě řešeny také v reálném čase a to tím, že jsou data okamžitě odesílána na server. Minimalizují se tak chyby a prostoje lidského faktoru a maximalizuje se tak efektivita vykonávané služby.

ONLINE systém TouchGuard navíc zákazníkovi nabízí další dodatečné služby – vyhodnocení a řešení incidentů, možnost nahlížet online na právě vykonávané služby atd. Dalším důležitým aspektem je úspora provozních nákladů, protože čtečky nemusí být vyčítány ručně.

 

Hlavní funkce systému

 Sledování pochůzek v reálném čase

 Automatické vyhodnocování správnosti prováděné činnosti

 Emailová noftifikace v případě chyby

 Automatický reporting emailem

 GPS tracking

 Možnost vkládat fotky, poznámky a hlasové zprávy v průběhu činnosti

 Ochrana telefonu proti zneužití pro jiné než pracovní účely

 

Základní varianta online pochůzkového systému využívá standardního "chytrého telefonu" s operačním systémem Android a technologií NFC. Jako kontrolní body se používají NFC čipy.

Jako čtečku si lze vybrat z více než 50 typů telefonních přístrojů.
Systém tedy není závislý na jednom typu přístroje, ale dokonce ani na výrobci telefonu, pokud splňuje 2 podmínky:

 Operační systém Android

 Technologie NFC

Pro zvýšení odolnosti "obyčejných telefonů" doporučujeme použít některé z ochranných pouzder. Ze zkušenosti víme, že ve většině provozů není třeba se obávat "křehkosti" telefonů. Pokud jste stále přesvědčeni, že by bylo vhodnější použít nějaký odolnější přístroj, zvolte z naší nabídky variantu TouchGuard Pro, který využívá odolných telefonů RugGear.

Informační leták ke stáhnutí

 

TREBILIFT, s.r.o. tel.: 568 820 150, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.trebilift.cz

 

O NÁS

tablo tre 3 2


Soustředíme se na výrobu a následnou montáž výtahů ve stávajících stavbách i v novostavbách. Kromě výroby a montáže provádíme i rekonstrukce a následný servis a revize výtahů.

 

 

Více

 

CERTIFIKACE

nahrada certifikatu2

Naše společnost má zavedený a udržovaný systém řízení kvality
dle ČSN EN ISO 9001:2009 pro oblasti výroba, montáž, servis,
revize a zkoušky výtahů a zdvihacích zařízení již od roku 2004.

 

 

Více

 

OCENĚNÍ

oceneni


Naše společnost je držitelem ocenění na VÝTAHY SERVER


(Český národní informační server pro obor výtahy a zdvihací zařízení)

 

 

Více